Kövess minket

Tech

Drake állítólag saját rádióállomást kap a GTA VI-ban

Megosztva

Drake lehet a következő előadó, aki saját rádióállomással szerepelhet a Grand Theft Auto VI játékban, legalábbis ez a legfrissebb pletyka. A találgatások Jermaine Dupri New Rory and Mal podcastban tett megjelenéséből indultak, ahol a producer elárulta, hogy őt is megkereste a Rockstar egy hasonló ajánlattal. „Megkértek, hogy csináljak valamit a Grand Theft Autóhoz, és azt mondták, hogy Drake-nek lesz egy saját rádióállomása a játékban” – mondta Dupri. Azt is hozzátette: „Olyan módon csinálják, hogy Drake akár olyan zenéket is feltölthet, amiket máshol még soha nem hallhattunk.”

A Rockstar egyelőre nem erősítette meg a híreszteléseket, így a rajongók kénytelenek várni a hivatalos bejelentésre vagy magára a játék megjelenésére.

Más előadókról is keringenek pletykák, hogy saját rádióállomást kapnak a GTA VI-ban, többek között DJ Khaledről és T-Painről. DJ Khaled esetében már februárban felröppentek a találgatások, miszerint ő is házigazdája lehetne saját állomásának. Eközben T-Pain maga erősítette meg, hogy dolgozik a készülő játékon.

Kattints a kommentekért

Írd le a véleményed

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hirdetés
Hirdetés

Facebook

Hirdetés