Kövess minket

Hiphop

A$AP Rocky megszexualizálta volna az arizoniai közönséget…ha szingli volna

Megosztva

A$AP Rocky merész kijelentést tett egyik koncertje közben. A rapper a Phoenixben, a „Don’t Be Dumb” egyik turnéállomásán a közönséghez fordulva azt mondta, hogy ha még mindig szingli lenne, akkor „mindenkit megdugott volna”, aki tetszik neki. A kijelentést hangos ováció fogadta a helyszínen, az interneten azonban már jóval megosztóbb reakciókat váltott ki.

A rajongók egy része szerint Rocky csak viccelődött és a koncert hangulatát próbálta fokozni, mások viszont tiszteletlennek nevezték a megjegyzést, különösen azért, mert évek óta párkapcsolatban él Rihannával, akivel három közös gyermekük is van. Több közösségi médiás kommentelő úgy vélte, hogy a rappernek visszafogottabban kellett volna fogalmaznia, tekintettel arra, hogy családapa.

A koncerten elhangzott mondat gyorsan elterjedt a TikTokon és az X-en, ahol számos rajongó Rihanna védelmére kelt. Voltak, akik szerint a kijelentés ártatlan poén volt, mások azonban úgy érezték, hogy a rapper túllépett egy határt. Sem A$AP Rocky, sem Rihanna nem reagált hivatalosan a kialakult vitára.

A rapper Október 5-én Magyarországon is végre koncertet ad.

Kattints a kommentekért

Írd le a véleményed

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hirdetés
Hirdetés

Facebook