Sziget Sisi betegség miatt lemondta a Szigetes fellépését Megosztva 2025.08.08 Szerző: OFF Media Share Tweet Sisi sajnos lemondani kényszerült a mai Sziget fesztiválos koncertjét, betegség miatt. „Reméljük mihamarabb bulizhatunk újra” – írta Instagram Storiesban. A Dropyardra tervezett 18 órás fellépésére Bongor ugrik be. Hasonló témák:fesztiválSisiSziget Kattints a kommentekért Írd le a véleményedAz e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltükHozzászólás * Név * E-mail cím * Honlap Hirdetés Legfrissebb Aztaa Pénzbüntetés lehet Majka ittas vezetésének vége, a zenész vállalja a felelősséget Aztaa 18%-kal lesz drágább a taxizás Budapesten augusztustól Hiphop Júliusban jön az új Future lemez, itt az első dal róla Film Tényleg jön a Shrek spinoff film, Szamár főszereplésével Film Jay-Z dokusorozat érkezik az HBO-ra, itt az első előzetes Hirdetés Facebook