Hiphop
Timothée Chalamet is megszólalt a Drake vs. Kendrick beeffel kapcsolatban

Hiába van 2025, még mindig sokakat foglalkoztat Drake és Kendrick Lamar szembenállása. Egy ezzel kapcsolatos kérdést nemrég még a hiphopban szakavatottnak nehezen nevezhető színész, Timothée Chalamet is megkapott, miközben az Oscar-jelölt „Sehol se otthon” című filmjét promózta.
„Azt hiszem, azt láttuk, hogy a dalok minőségén túl a csatakörnyezetben a popkultúra egésze beállt a Nobel- és Pulitzer-személy mögé” – mondta Lamarra utalva.
Chalamet szerint érdekes volt látni, hogy az emberek nagy része nem a tömegkultúra mögé állt be, amit ezesetben Drake képvisel, hanem a művészet mögé. A színész amúgy műr korábban is kifejezte a csodálatát és a rajongását Kendrick felé, így nem feltétlenül meglepő a helyzetértelmezése.
