Kövess minket

Hiphop

Tom Hardy rap albumot dob le

Megosztva

Tom Hardy új, illetve mondhatni elfeledett oldalát mutatja meg a rajongóknak, a brit színész hamarosan saját rapalbummal jelentkezik. A „Venom” és a „Gengsztervilág” sztárja a Frankie Pulitzer művésznevet használja, és a híres hiphop-formációval, a Czarface-szel közösen készítette el első nagylemezét, amely a Czarface Meets Frankie Pulitzer címet kapta, és augusztus 28-án jelenik meg.

Az album első ízelítője, a „Brothers Grimm” már meg is érkezett, a dalban pedig olyan nevek működnek közre, mint Busta Rhymes, Method Man és EL-O. Hardy számára a rapvilág nem teljesen ismeretlen terep: még 1999-ben Tommy No. 1 néven készített egy mixtape-et, amely csak évekkel később, 2018-ban került nyilvánosságra.

A színész és a Czarface kapcsolata szintén nem új keletű. Hardy korábban is dolgozott együtt a csapattal, és Frankie Pulitzer néven már több dalban is feltűnt, így a most bejelentett album sok rajongó számára egy régóta várt projektnek számít.

A lemez érkezése ráadásul egy viharos időszakban történik Hardy számára. Az elmúlt hetekben több sajtóhír is arról szólt, hogy a színész jövője bizonytalanná vált a „Gengsztervilág” című sorozatban, miután állítólag konfliktusba került a produkció készítőivel. A beszámolók szerint késések és kreatív nézeteltérések okoztak feszültséget a forgatáson, bár a stúdió később jelezte, hogy továbbra is dolgoznak a helyzet rendezésén.

Kattints a kommentekért

Írd le a véleményed

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hirdetés
Hirdetés

Facebook