Ment is a szemmosdatás rendesen.
"Egy darabot a szívembőőől"
Na még egy környi előadó, ezúttal az elektronikus zene kosarából.
Ha már a How High 2-ből kimaradtak.
Megbocsátották neki a 10 évvel ezelőtt írt megosztó poénokat.
Ezúttal Dublinban.
Amikor a családi szeretet és a trollkodás találkozik.
Már nem The Many Saints of Newark cím alatt fut.
Ki ne akarná inkább a Soulja Applikációit pörgetni?
A következő album sem lehet már messze.
Posty nem hagyja magát.
A rapper még csak a közelbe se jön.
Az MMA harcos dühösen reagált a fotós fanra.
Megérkeztek az új nevek.
Nem csak kék Will Smith-szel.
A rapper szerint tőle nem merik elvenni az ékszereit.
Sok boldogságot!
A rapper állítja, már bocsánatot kért a lánytól, és jó kapcsolatot ápolnak.
De MGK-nak is jut a savból.